Geyve-Yöresi-Web-Sitesi-Medya-Haber-Basın-Yöresel 1

logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
17 Aralık 2015

Akif Yener Geyvespor İçin Geyve’de Sahne Alıyor

Akif Yener Geyvespor İçin Geyve’de Sahne Alıyor

Sakaryalı Pop Müzik Sanatçısı Akif Yener, 18.12.2015 ( yarın) tarihinde Geyve Kapalı Spor Salonu’nda konser verecek. Konser saat 17:00’da başlayacak.

Şampiyonluk mücadelesindeki Geyvespor adına düzenlenen bu konsere yoğun katılımın beklendiği Akif Yener konserinde, İclal Demir’de sahne alacak.

Akif Yener Kimdir?

Sakarya adına önemli besteler yazan ve yorumlayan ses sanatçısıdır. 19 yıl önce bestelediği ‘Sakarya’ şarkısı ile tanınmıştır. 5 yıl önce ‘Ne Aşk Ne Hayat’ şarkısını besteleyip seslendirmiştir ve kısa süre önce Sakaryaspor için besteleyip söylediği ’50. Yıl Marşı’ ile tatangaların favori ismi olmuştur.

Akif Yener Sosyal Medya Üzerinden Yaptığı Açıklamada….  Değerli sevenlerim yarın akşam saat 17:00 da Geyve Atatürk kapalı spor salonunda ben ve sanatçı arkadaşlarımla büyük coşkuyla Geyvespor ve Geyveli sevenlerimiz için sahne alacağız. . Tüm sevenlerim ve sevdiklerimi bekliyorum..dedi.

Akif Yener – Ne Aşkta Ne Hayatta Videosu

Sakaryaspor 50. Yıl Marşı (Akif Yener) Sözleriyle

Onun Adı Efsane Sakarya (efsane klip)

Akif Yener Geyvespor İçin Geyve'de Sahne Alıyor 1 Akif Yener Geyvespor İçin Geyve'de Sahne Alıyor 2 Akif Yener Geyvespor İçin Geyve'de Sahne Alıyor 3

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.