logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Eşmespor Hazırlıklara Devam Ediyor

Eşmespor Hazırlıklara Devam Ediyor.

Geyve ilçesinin şirin köyü Eşme Köyü ( mah)  Sakarya 2. Amatör kümede mücadele edecek olan kadrosunu oluşturmak için hazırlıklara erken başladı. Efsane kadrolar çıkartan Geyve ilçesinde yapılan turnuvalarda 3 takıma kadar çıkan Eşme Köyü spora ilginin azalmasıyla bu alanda çok geri kalmıştı. Geyve Eşme köyünde muhtarlığın ve ihtiyar heyetinin katkılarıyla köy imamının desteği ve gençleri spora yönlendirmesiyle oluşan yönetim kadrosuyla Eşmespor kurulmuştur. Hazırlıklarına devam eden Eşme Köyünde bir çok kişinin dikatini çeken bu oluşuma köylülerde destek vererek hazırlıklara başlanmıştır.

Eşmespor futbol takımı hazırlık maçlarına tam kadro ile devam ediyor.
Geyve ilçesinin Sakarya 2. Amatör futbol ligindeki yeni takımı Eşmespor sezon öncesi yaptığı hazırlık maçında Fevziyespor’u 3-2 mağlup etmişti. 29.03.2015 Günü yapılan 2. maçta ise Eşmespor ile Pamukova İsabalıspor takımları karşılaştı ( 2-1 ) Eşmespor’un galibiyetiyle sonuçlanmıştır.

Genç futbolculardan kurulu kadrosu ile lige heyecan katacağa benzeyen Eşmespor’un seyirciside yaşlısı genci takımlarını maçlarda yalnız bırakmıyor. Eşme Köyü Muhtarlığı ve İhtiyar heyeti Eşmespor’un hazırlık maçını izleyerek takıma destek oluyor.Eşmespor Hazırlıklara Devam Ediyor 4

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.