logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Geyve Pamukova Sakarya 2. Amatör Futbol Gurubu Şampiyonu Alifuatpaşaspor Oldu

Geyve Pamukova Sakarya 2. Amatör Futbol Gurubu Şampiyonu Alifuatpaşaspor Oldu.

Sakarya 2. Amatör Lig Geyve Pamukova Gurubu Şampiyonu Alifuatpaşaspor Oldu.  Geyve İlçesi takımlarında Alifuatpaşaspor ve Eşmespor Arasında Yapılan Karşılaşma Sonrasında Gülen Taraf Alifuatpaşaspor Oldu.

Geyve İlçesinde ve Pamukova İlçelerinde adam gibi bir saha olmaması sebebiyle Erenler suni çim sahada oynanan karşılaşmada Alifuatpaşaspor 4 – Eşmespor 3 sonucuyla bitti. Bu sonuç ile Alifuatpaşaspor bir üst lige çıkarak başarısını kutladı.

Sakarya’nın güneyinin makus talihini değiştiremeyen SAKARYA AMATÖR SPOR YÖNETİCİLERİ BU KARŞILAŞMAYA GELDİLER Karşılaşmaya çok az sayıda taraftar gelirken iki kulüp taraftarları arasında da hiç bir gerginlik sahada ise tam bir centilmenlik örneği sergilenirken muhteşem mücadele ise son saniyelere kadar sürdü.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Alifuatpaşa 1 penaltıdan diğeri serbest vuruştan 2 gol atınca karşılaşmanın ilk yarısı bu şok sonuçla bitti. 2. yarıya hızlı başlayan Eşmespor golünü bulup durumu 2-1 yaptı. Alifuatpaşaspor ilerleyen dakikalarda skoru 3-1 taşıyıp rahat bir nefes aldı. Bu rahatlamadan fırsat bulan Eşmespor 2 golünü buldu 3-2 oldu. bu dakikadan sonra tüm hızını beraberliğe yönlendiren Eşmespor karşılaşmanın sonlarına doğru 3-3 lük beraberliği yakaladı. Eşmespor tüm gücünü galibiyet üzerine toparlarken 2 topu direkten döndü. Karşılaşma uzatmaya gidecek derken son saniyelerde Alifuatpaşaspor’un Şampiyonluk Golü son saniyede geldi.

KARŞILAŞMADAN HEMEN SONRA EŞMESPOR YÖNETİMİNDEN BİR BİLDİRİ GELDİ İŞTE O BİLDİRİNİN TAM METNİ

Eşme spor yönetim bildirisi

2017-2018 sezonu Geyve Pamukova grubunu baraj maçı sonucunda şampiyon olarak tamamlayan Alifuatpaşa spor’u tebrik eder ilçemizi gururla temsil etmesini dileriz..

Her iki takım futbolcu, taraftar ve yöneticilerine maçın centilmence geçmesini sağlayıp dostane şekilde bitmesinde katkısı olan herkese 7 den 70 e teşekkür ederiz..

EŞME SPOR YÖNETİMİ

KARŞILAŞMANIN VİDEOLARI VE FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDADIR

Geyve Pamukova Sakarya 2. Amatör Futbol Gurubu Şampiyonu Alifuatpaşa Oldu Eşmespor 0

1 VİDEO

2 VİDEO

3 VİDEO

4 VİDEO

5 VİDEO

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.