logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Geyvespor Akyazı Pazarköyeğitimspor Karşısında Fırsatı Tepti

Geyvespor Akyazı Pazarköyeğitimspor Karşısında Fırsatı Tepti

Akyazı’da oynanan lider Geyvespor ile en yakın takipçisi Pazarköyeğitimspor arasındaki maçta karşılıklı atılan goller ile puanlar paylaşıldı.

Geyvespor, Galibiyet parolasıyla gittiği Akyazı deplasmanında yakaladığı pozisyonları hoyratça harcayınca Pazarköyeğitimspor ile 1-1 berabere kaldı.

1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-008

Karşılaşmaya iyi başlayan Geyvespor erken golü buldu. Maçın 12. Dakikasında Pazarköy ceza sahası içindeki karışıklıkta topa son vuran Emre topu ağlarla buluşturdu.1-0 İlk yarı bu sonuçla bitecek derken maçın orta hakeminin 1 dakika uzatma verdiği anda Pazarköyeğitimspor, Geyvespor ceza alanı içerisine sağ taraftan yapılan ortaya plase vuruşla ağlara gönderen Melih’in golüyle beraberliği yakaladı.1-1

İkinci yarıya her iki takımda kontra ataklarla başladı. Oyunda bir ara kontrolü eline alan Pazarköyeğitimspor iyi top çevirsede Geyvespor ceza sahası içinde pek varlık gösteremedi. Geyvespor ise son dakikalarda Özkan’ın ayağından yakaladığı yüzde yüzlük pozisyonu gole çeviremeyerek fırsatı tepti. Ceza sahası içinde yakaladığı topu vurmak yerine defans oyuncularını geçmeğe çalışan Geyvespor’lu Özkan, yakaladığı fırsatı teperek hem kendi atacağı golden, hemde takımını galibiyetten etti.

Karşılaşmanın son dakikasında Geyvespor’lu Taha saha kenarındaki Pazarköyeğitimspor seyircisi ile yaşadığı kısa süreli polemik sonrası maçın orta hakemi tarafından kırmızı kart’la oyun dışına  alındı.

Geyvespor eski futbolcusu, Akyazı Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Adem Altun maçı her iki kulüp başkanı ile birlikte izledi.

HAKEMLER: Süleyman Hilmi Metin, Enes Ayar, Erdem Bozdemir

STAD:Pazarköy

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR:Muhammet, Metin, Sergen, Burhan, Muhammet, Oğuzhan, Eren, melih, Engin, Utku, Abdulkadir,

TEKNİK DİREKTÖR: Recai Yan

GEYVESPOR:Coşkun, Muhammed Aras, Yunus, Resul, Ahmet, Yasin, Batuhan, Taha Dere, İsmail, Emre Çetin(Taha Gülfidan), Emre Akdağ (Özkan)

TEKNİK DİREKTÖR: Fikret Avcı

1 Geyvespor Akyazı Pazarköyeğitimspor Karşısında Fırsatı Tepti 04 1 Geyvespor Akyazı Pazarköyeğitimspor Karşısında Fırsatı Tepti 06 1 Geyvespor Akyazı Pazarköyeğitimspor Karşısında Fırsatı Tepti 10
1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-001 1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-002 1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-003 1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-005 1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-006 1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-007 1-Geyvespor-Akyazı-Pazarköyeğitimspor-Karşısında-Fırsatı-Tepti-008

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.