logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Geyvespor Cengiz Resi İle Yola Devam Dedi

GEYVESPOR CENGİZ REİS’LE YOLA DEVAM

Şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor Cengiz Reis’le yola devam kararı aldı.

1.Amatör D Grubunun namağlup lideri Geyvespor, Fikret Avcı ile yolların ayrılmasının ardından futbol camiasının yakından tanıdığı isim olan Cengiz Reis ile anlaştı.

Geyvespor

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor, Çaybaşıfuadiyespor maçındaki istenmeyen olaylar sonrası kendi içindeki sorunu kısa sürede hallederek Sakaryacaddespor maçına birlik ve beraberlik içinde çıkmayı hedefliyor.Bu amaçla Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da desteğini alarak Cengiz Reis’le kulüp binasında sözleşme imzaladı.

Geyvespor Kulüp binasında yapılan sözleşme imzalanmasında duygularını ifade eden Geyvespor’un çiçeği burnunda hocası Cengiz Reis; “Geyvespor camiasının yaşadığı olumsuzluklara kayıtsız kalmamak ve bir zamanlar terini akıttığım formaya ve Geyve halkına olan saygımdan kaynaklanan duygularıma karşılık bulmak için sayın başkanımız Erdinç Tuna’nın davetini seve seve kabul ettim.Görevimin ve sorumluluklarımın bilincinde yapabileceğimiz çok işin olduğuna inanarak çalışacağız.Şahsıma ve Geyvespor’a hayırlı olmasını diliyorum”, dedi.

Geyvespor Kulüp başkanı Erdinç Tuna; “amatör spor camiasında her ne kadar istemediğimizi, tasvip etmediğimizi söylesekde istem dışı olaylar sonrası hocamızla yollarımızı ayırdık.Önümüzde zorlu bir süreç var. Geyvespor’un bu zor gününde amatör futbolun büyük yeteneklerinden ,eski futbolculumuz Cengiz Reis davetimizi kabul edip, camiamızı yalnız bırakmayarak taşın altına eline koymuştur. Kendisine şahsım ve Geyvespor camiası adına teşekkür ediyorum.”

Bu hafta Sakaryacaddespor ile zorlu bir maça çıkacaklarını ifade eden Başkan Erdinç Tuna; “ Yaşanan bu süreçte giden oyuncularımız oldu. Kendi gençlerimizle, onurumuzla, dik duruşumuzla maçımıza çıkıp aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Gençlerimize güveniyoruz. Bu vesile ile de bu hafta gençlerimiz ile çıkacağımız maçımıza tüm Geyveli sporverleri takımlarının yanında görmek istiyoruz”, dedi.

Kaynak- Geyvemedya.com

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.