logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Geyvespor’da Yeni Yönetim Yeni Dönem

Geyvespor’da Yeni Yönetim Yeni Dönem.

Geyvespor’un yeni başkanı Erdinç TUNA; Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz yeni yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürüp tüm Geyve ile paylaşmak istiyoruz, dedi.

Geyvespor Kulübü yönetim kurulu, olağanüstü genel kurul sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi.Sakarya 1. Amatör liginde mücadele eden Geyvespor’da uzun bir aradan sonra yapılan olağan üstü kongrede başkanlığa seçilen Erdinç Tuna ile yeni bir dönem de başlamış oldu.

Başkan Erdinç Tuna konuşmasının başında kısa bir geçmiş dönemlerin değerlendirmesini yaptı ve bu güne kadar Geyvespor’a hizmet edenlere teşekkür etti. Konuşmasında konu başlıkları ile ilgili açıklamalarda bulundu ve üyelerin görüşlerini aldı.

Yeni Dönem, Yeni Heyecan

Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz yeni yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürüp tüm Geyve ile paylaşmak istediklerini ifade eden çiçeği burnunda başkan Erdinç TUNA; Geyvespor’un yabancısı değiliz. Genç ve içi spor sevgisi taşıyan arkadaşlarımızdan yaptığımız yönetim ile Geyvespor’da yeni bir soluk oluşturmaya çalıştık.Sezon öncesi gerçekleştireceğimiz etkin bir çalışma dönemi ile yeni teknik sorumlu ve sporcu durumlarımızı gözden geçireceğiz. Transfer istenilen bölgelere kısa süre içerisinde oyuncu seçimlerimizi yaparak sezon öncesi güçlü bir Geyvespor imajı oluşturmak istiyoruz, dedi.

Şeffaflık İlkesi

Her ne kadar kendilerinin yönetim kurulu üyesi olsak da bu takımı 50 bin nufusa yaklaşan Geyveliler adına yönettiklerini ve ona göre de davranacaklarını ifade eden Başkan Tuna; bundan kimsenin şüphe duymamasını istiyorum.Şahşım olarak her platform’da şeffaf, paylaşımcı ilkemizden tüm kamuoyunda bahsedeceğim. Yani kısacası Geyveli spor sevdalısı hemşerilerimiz, bizlere her fırsatta hesap sorabilmeli, bizlerde bu hesabı verebilmeliyiz.

Geyvespor’un Adı Çok Konuşulacak

Başarının anahtarının azim olduğunu ifade eden Geyvespor Başkanı Erdinç TUNA, bizler önce niyet sonra azim ettik. Şimdiden söyleyebilirim.Bu takımın yeri 1. Amatör değil., Önümüzdeki sezon Geyvespor’un adı çok konuşulacak.Başarısızlıkta nasıl hep birlikte üzülüyorsak, başarıyı yakaladığımızda da hep birlikte sevineceğiz.” dedi.

Ramazan ayımızın son günlerinde çıktığımız bu yola, genç ve yüreğinde spor sevgisi taşıyan siz değerli arkadaşlarımla Geyvespor’a talip olduk. Değer bildiğimiz büyüklerimizin, esnaflarımızın ve iş adamlarımızın destekleriyle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri muvaffak eylesin..

Bu şehrin takımı Geyvespor “Her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır”dedi.

GEYVESPOR YÖNETİM LİSTESİ
1-Erdinç TUNA             11-Serkan AYVAZ         20-Uğur MERT
2-Ömer KAYAOĞLU   12-Ünal DEMİR            21-Murat ÖZKAN
3-Mehmet ÇAYLI         13-Ayhan SÖNMEZ     22-Alaaddin ŞENGÜL
4-Fehmi UYSAL           14-Kenan TUNA           23-Burak KARACA
5-Reyhan ŞAHİN         15-Namık CİHAN         24-Ömer KARAKUŞ
6-Metin AVCI               16-Adem TOP                25-Salim DEMİRKAN
7-Ömer YILMAZ          17-Yavuz SALMAN       26-Halil GÜL
8-İbrahim DEMİR       18-Alaaddin ÖZDİN     27-Hüsamettin ÇAĞLAR
9-Yusuf ERTÜRK         19-Yusuf YILDIZ           28-Erkan KARABULUT
10-Ali DEMİR

Geyvespor'da Yeni Yönetim Yeni Dönem

Geyvespor'da Yeni Yönetim Yeni Dönem 1 Geyvespor'da Yeni Yönetim Yeni Dönem 2 Geyvespor'da Yeni Yönetim Yeni Dönem 3

 

Fotoğraf Haber (geyvemedya)
Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.