Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali Pamukova Sakarya 1

logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor

Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor.

Sakarya’nın güneyine hayat veren meyve bahçelerinde kış bakımı sürüyor.

Pamukova ve Geyve Ovalarında köylerinde meyve bakımı kış aylarında budama işleri ile sürüyor. Havaların oldukça soğuk ve yağışlı gitmesi meyve üreticilerini durdurmuyor.

Yağışsız havayı gördüklerinde hemen bahçelerinin budama bakım işlerini yaptıran çiftçiler. Budayıcılara 85 TL Yövmiye veriyor.

Budayıcılar karda buzda ayazda yağmurda çalışıyoruz ek gelir elde etmeye çalışıyoruz oldukça zor ve bir o kadar beceri gerektiren bir iş çiftçinin bahçesine kapsamlı bakım yapıyoruz. Budayıcılar Pamukova Geyve ve tüm köylerine gidiyoruz dediler.

Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 1 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 2 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 3 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 4 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 5 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 6 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 7 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 8 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 9 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 10 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 11 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 12 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 13 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 14 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 15 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 16 Pamukova ve Geyve Ovasında Budama İşleri Sürüyor 17

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1780 Kez Görüntülendi.
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.