logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Oradan Sizde Geçiyorsunuz Bizde Sayın Yetkililer

Oradan Sizde Geçiyorsunuz Bizde Sayın Yetkililer

Oradan Sizde Geçiyorsunuz Bizde Sayın Yetkililer… Hala Neden Müdahale Etmiyorsunuz? Yoksa Sizin İçin Normalmi ? Bu Tedbir… Sizdemi Bu Kıvrak Zekadasınız…

İşte Türkün kıvrak zekası ..!
Sakarya’da daha önce bir kişinin öldüğü taş ocağında patlama sonrası D-650 karayolunda bir göçük olmasın diye iki kamyonla set kurulması dikkat çekti.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde daha önce bir kişinin öldüğü taş ocağında patlama sonrası D-650 karayolunda bir göçük olmasın diye iki kamyonla set kurulması dikkat çekti.Geyve Akıncı köyünde Akıncı Köyü Vadileri ve Şelalelerini Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Kamuran Tan tarafından kaydedilen görüntüler, İstanbul-Antalya arasındaki uluslararası karayolunda yaşanabilecek olası bir tehlikenin nasıl önlenmeye çalışıldığını belgeliyor.
Yapılan çalışma nedeniyle uluslararası karayolunda yaklaşık yarım saat boyunca trafik akışı dururken, görüntüleri çeken emekli patlayıcı uzmanı Kamuran Tan’ın iddialarına göre, kum ocağı ruhsatıyla çalışan taş ocağıgörevlileri patlayıcıları yerleştirdikten sonra fünyeyi D-650 karayolunun alt geçidinden karşı şeride geçirerek patlamayı bu noktadan gerçekleştirdi.

Patlamayla sökülen kayalar yamaçta açılan yoldan zemine inerken yukarıda takılan kaya kütlesinin kontrolsüz bir şekilde karayoluna düşme ihtimaline karşın iki kamyon arka arkaya çekilerek set görevi gördü. Alınan bu yetersiz önlem, D-650 karayolunun nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu da gözler önüne serdi.Taş ocağında geçtiğimiz Ramazan’da meydana gelen patlamada bir kişi hayatını kaybetmişti Kaynak= (buyukturkiyegazetesi.com)

geyve bogazı tasocagı 1

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->