logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
18 Eylül 2014

Alifuatpaşa’da Çeşmelerden Çamur Akıyor

Alifuatpaşa’da Çeşmelerden Çamur Akıyor.. video

Sakarya ili Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mah. dertli çeşmelerinden su yerine çamur akıyor. Alifuatpaşa mah. her yağmur yağdığında ayni sorunla karşılaşıyor Çeşmelerinden çamur akıyor. Çamurlu sudan kurtulmak için çeşmeleri açık bırakıyorlar neticesinde faturalar şişiyor.. Vatandaşlar ilgisizlikten bıktıklarını belirterek yetkilileri göreve çağırıyorlar.

Alifuatpaşalı vatandaşlar su içemediklerini yemek yapamadıklarını ihtiyaçta suyu kulanamadıklarını belirtiyorlar. Olası bir zehirlenme veya bulaşıcı bir hastalık olursa sorumlusunun kim olacağını kim hesap vereceğini soruyorlar..

Alifuatpaşalı bazı vatandaşlarda kendi aralarında konuşmalarında çeşmelerden su değil kahve akıyor buyur gel kahve içelim bal şerbet- nescafe-oralet- mercimek Çorbası  şeklinde espirili bir şekilde tepkilerini dile getiriyorlar.. Muhtemelen bu kahveden yetkililere ikramda edeceğiz diyorlar.. bazı alifuatpaşalı vatandaşlarda bu suyu basın önünde içecek yetkili aradıklarını dile getiriyorlar.. işte alifuatpaşa beldesine layık görülen içme suyu..

Alifuatpaşa'da Çeşmelerden Çamur Akıyor 1 Alifuatpaşa'da Çeşmelerden Çamur Akıyor 2 Alifuatpaşa'da Çeşmelerden Çamur Akıyor 3 Alifuatpaşa'da Çeşmelerden Çamur Akıyor 4

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.