logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Alifuatpaşa’da İki Haftadır Akan Su Onarılmadı

Alifuatpaşa’da İki Haftadır Akan Su Onarılmadı

Alifuatpaşa’da İki Haftadır Akan Su Onarılmadı (video)

Sakarya İli Geyve İlçesi Alifuatpaşa Mah.okul mahallesi akçıl sokağa İki haftadır akan su ile sokak göl haline gelmiştir.. Vatandaşlar müracaat etmediğimiz yer kalmadı herkes başka bir tarafa yönlendirdi dediler. Bize ulaşan duyarlı vatandaşlar müracaat etiğimiz hiçbir yerden sonuç alamadık dediler yaklaşık olarak iki haftadır akan bu su için vatandaşların yorumu ise şu şekilde olmuştur..

Bu akan su sizlerin bizlerin para verdiği içme suyudur ondan ziyade israftır yazık günahtır ve bu neticede belediyeye başvurulmuştur. Belediye topu adasuya atmıştır adasuyada başvurulmuştur. adasuda belediyeye topu atmıştır ve bu su her gün akıyor gece ve gündüz o kadarda vatandaş gelip geçip görüyor. Kimsede ne şikayet ediyor nede başka bir şey yapıyor. Alifuatpaşanın son halini yani kendi yaptıkları eseri görmek istemeyen bu rezilliği görmek isteyen sakarya geyve alifuatpaşa okul mahallesi akçıl sokağa gelebilir belediyeler birliğinede başvurulmustur kimse tınlamamıştır allah rızası için paylaşalım belki yetkililerden biri merhametli çıkar..

GEYVEYÖRESİ.COM SİTESİ SORUYOR YETKİLİLER NEREDE? SASKİ BELEDİYE ADASU DUYARLI VATANDAŞLAR NEREDE?? YEREL YÖNETİCİLER NEREDE???

YÖREMİZDEKİ BASIN NEREDE MÜRACAT EDİLDİĞİ HALDE NEDEN YAYINLANMIYOR..

Alifuatpaşa'da İki Haftadır Su Kaçağı Onarılmadı  Saski

Etiketler: »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı