logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Alifuatpaşa’dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor

Alifuatpaşa’dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor

Alifuatpaşa’dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor

Geyve Alifuatpaşadan bir sanatçı yetişiyor. Ali Ilgaz Dülek 15 yaşında olmasına rağmen küçük yaşlarda başladığı klarnet ve çeşitli ensturuman eğitimine Bolu Güzel Sanatlar Lisede devam ediyor. Klarnet eğitiminden sonra keman,Ud gibi önemli ensturumanlarıda çalmaya başlayan Ali Ilgaz Dülek Geyve Yöresinin Önemli Mahalli sanatçılarından dersler alarak eğitimine devam ediyor.

Ali ılgaz Dülek En Büyük Destekçim babam Necdet Dülek ve ailem sonra Geyve Yöresinin mahalli sanatçıları Gökhan Beştepe den Klarnetve Keman  Kemal Dikmenden Keman Öğretmeni Nurcihan Paşalı’dan Ud dersleri aldığını belirti. Ayrıca Geyve Yöresi Müziklerinde Ahmet işsever hoca Mustafa Dikmen ve Kemal Dikmen Hocalarından dersler aldığını önemli desteklerinin olduğunu belirtti.

Eğitimine Bolu Güzel Sanatlar Lisede yatılı olarak devam eden Ali Ilgaz Dülek İleride Türk Sanat Müziği Saz ve Ses sanatçısı olmayı düşündüğünü hedeflerini bu yönde ilerletiğini belirtti.Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek  3 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek  10 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 1 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 2 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 4 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 5 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 6 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 7 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 8 Alifuatpaşa'dan Bir Ses ve Saz Sanatçısı Yetişiyor Ali Ilgaz Dülek 9

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->