logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Alifuatpaşa’lı İrfan Yıldız’dan Spor’a Açık Davet

Alifuatpaşa’lı İrfan Yıldız’dan Spor’a Açık Davet

Alifuatpaşa’lı İrfan Yıldız’dan Spor’a Açık Davet

Geyve Alifuatpaşa’lı İrfan Yıldızdan Alifuatpaşalılara yürüyüş sporu için açık davet geldi.

Alifuatpaşa Beldesinin tanınan ve sevilen simalarından İrfan Yıldız tarafından hemşerilerine spor yapmaları için açık davet geldi.

Alifuatpaşa Geyve Arasında iyi havalarda her sabah 06:15 de yürüyüş yapan İrfan Yıldız tüm Alifuatpaşalıları yürüyüş yapmaları spor yapmaları konusunda davet ederek sabahları 06:15 de Alifuatpaşa merkez Camii yanından yürüyüşe spor yapmaya konusunda davet etiğini söyledi. Geçtiğimiz yıl her sabah bu yürüyüşleri gerçekleştirdiğini oldukça katılımın olduğunu belirten Yıldız katılmak isteyenlerin kendisi ile iletişime gecerek veya sabah 06:15 de Alifuatpaşa Camii önünde buluşmaya davet etiğini söyledi.

İrfan Yıldız Sabah sporu yürüyüş ile güne çok dinç ve zinde başladığını yaklaşık olarak 6 km yürüdüğünü çok faydasını gördüğünü ve bir çok arkadaşının zaman zaman bu yürüyüşlere katıldığını yeni sezondada yürüyüşlere devam edeceğini katılmak isteyenleri beklediğini söyledi. Yıldız yürüyüş güzargahını şu şekilde anlattı. Alifuatpaşa merkezden çıkış 06.15  köprü epçeler sapagı trenyolu altgeçit taraklı sapağı ve tepeciklerde hafif bir mola orman işletmesi hacının benzinlik belediye benzinliğinden Karaçay köprüsü Geyve Meydanı Atatürk heykelinden dönüş şeklinde Alifuatpaşa dönüş olarak sonlandırdığını belirtti…

Alifuatpaşa'lı İrfan Yıldız'dan Spor'a Açık Davet 4 Alifuatpaşa'lı İrfan Yıldız'dan Spor'a Açık Davet 9

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
3025 Kez Görüntülendi.