logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
10 Haziran 2015

Aşk Yeniden Dizisi Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde

Aşk Yeniden Dizisi Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde

Sakarya ili Taraklı ilçesinin şirin köylerinden Tuzla köyü Tv dizisi çekimlerinin heyecanını yaşıyor. Yaklaşık olarak bir haftadır Taraklı Karagöl yaylasında çekimler yapan Fox Tv Aşk Yeniden dizisi ekibi Taraklı içesinin çeşitli yerlerinde çekimler yaptıktan sonra Tuzla Köyüne de gelerek çekimlere başladı.

Aşk Yeniden dizisi ekibinin 5 araç 25 kişilik ekibi ile 1 hafta önce Karagöl yaylasında çekimler yapmasının ardından Tuzla köyüne gelerek çekimlere devam etmektedirler. Tuzla köyü sakinlerinin misafir perverliği ile çekimleri izleyen köylüler ilginç anılar ve hatıralar yaşıyorlar.  Çekimlerin bir müddet daha sürmesi bölümün bitimine kadar devam etmesi bekleniyor.

 

Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 01 Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 02 Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 03 Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 04 Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 05 Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 06 Aşk Yeniden Fox Tv Taraklı Tuzla Köyünde Çekimlerde 07

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.