logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
16 Ağustos 2015

Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı

Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı

Taraklı Akçapınar Köyü Camii Minaresi tehlike saçıyor minareden kopan parçalar tehlike yaratıyordu. Muhtarlığın müracaatı sonrasında Taraklı Belediyesi yıkım kararı almış olmasına rağmen yıkımı tehlikeyi önleyecek tedbirleri almayınca iş köyün muhtarına düşmüştür.

Köy Muhtarı bu işleri iyi bilen bir usta ile anlaşarak minarenin üzerindeki kırılmış durumdaki fırtınada sağa sola savrulan camları kaldırtarak tehlikeyi bir nebze olsun hafifletmiştir.

Çalışmaları yapan ustanında yaptığı işin hakkını verdiği büyük çesaret örneği göstererek minarenin en tepesine tırmandığı vatandaşlar tarafından görülmüştür. Köyde günün konusu olan bu usta vatandaşlar tarafından taktir ile karşılanıp çeşitli uyarılarda bulunularak dikkat etmesi istendi.KAYNAK=( Akçapınar Köyü Web Sitesi)Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 1 Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 2 Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 3 Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 4 Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 5 Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 6 Taraklı Akçapınar Köyünde Belediye Yapmayınca Muhtar Çaresine Baktı 7

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.