logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Büyükşehir Açıkladı Kapsamlı Düzenleme Çalışması Yapılacak

Büyükşehir Açıkladı Kapsamlı Düzenleme Çalışması Yapılacak

Büyükşehir Açıkladı Kapsamlı Düzenleme Çalışması Yapılacak.

Müjde geldi. Sakarya Büyükşehir Belediyesinden açıklama geldi altyapı çalışmaları bitiyor Kapsamlı düzenleme çalışması yapılacak. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Muhtarlar ile yaptığı toplantıda Geyve ve Alifuatpaşa’da Altyapı çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu en kısa sürede Kapsamlı Düzenleme Çalışması Yapılacağını Söyledi.

Başkan Toçoğlu, “Geçtiğimiz yıl gerek yerel yönetimlerimiz gerekse hükümetimiz ile işbirliği içerisinde çok önemli çalışmaları hayata geçirdik. Bu kapsamda yerel seçimlerde de büyük bir başarı elde ettik. Yine önümüzde önemli bir süreç var. Genel seçimlerin milletimiz için, yeni Sakarya’nın inşası için taşıdığı önemin farkındayız.Hemşerilerimiz bizi iyi tanıyor. Hemşerilerimiz biliyor ki yerel yöneticilerimiz bir söz verdiği zaman o sözü yerine getirir” dedi.
Bölgede başlatılan altyapı çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığını da belirten Toçoğlu, “Yerel seçimlerde ilçe belediye başkanımızla Geyve’mizi karış karış gezdik ve milletimize söz verdik. Geyve’yi sağlam altyapı ile buluşturacağız dedik. Bu kapsamda yerel seçimlerin ardından hemen çalışmalarımıza başladık. Alifuatpaşa Mahallesi ile Geyve ilçemiz için yaklaşık 125 kilometrelik kanalizasyon ve yağmursuyu hattı projelendirdik. Bu hattın 110 kilometreden fazlasını tamamladık. Atık su Arıtma Tesisimizin de çalışmalarına başladık. İlçemizdeki atık sular arıtma işleminin ardından doğal ortama deşarj edilecek. Bölgenin içme suyuna da yatırımım yaptık. Yaklaşık 17 kilometrelik sağlam bir içme suyu iletim hattı oluşturuyoruz” diye konuştu.
40 Milyon TL’lik yatırımların Mayıs ayı sonunda tamamlanacağını ve bölgede kapsamlı bir düzenleme çalışmasının başlatacağını da açıklamalarına ekleyen Zeki Toçoğlu, “İlçemizde başlattığımız altyapı yatırımlarımız tamamlanmak üzere. İnşallah Mayıs ayı sonunda bölgede gerekli düzenlemeleri de gerçekleştirmiş olacağız. Geyveli hemşerilerimiz, hükümetimizin gücüyle inşa ettiğimiz altyapıyla uzun yıllar bu konuda sıkıntı yaşamayacak. Hiç kimsenin bir şüphesi olmasın. İnşallah bu yatırımlarımızla Geyve geleceğe güvenle bakacak” ifadelerini kullandı.

GEYVE TOZ DUMAN HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ 

GEYVE ÇAMUR HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

GEYVE GEYVE OLALI BÖYLE ÇAMUR GÖRMEDİ HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER HABERLERİMİZ İÇİN SİTEMİZDE ARAMA YAPABİLİRSİNİZ..

Büyükşehir Açıkladı Kapsamlı Düzenleme Çalışması Yapılacak

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı