logo

Koronavirüs Covid-19 Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Cumhur Başkanı Açıkladı İşte Yeni Virüs Kuralları

Cumhur Başkanı Açıkladı İşte Yeni Virüs Kuralları

Cumhur Başkanı Açıkladı İşte Yeni Virüs Kuralları (03.04.2020)

Bu gece itibarıyla 30 büyük şehrimiz ile Zonguldak ilimizi belirli zaruri durumlar haricinde araç giriş çıkışına kapatıyoruz. Yarından itibaren pazar yerleri ve marketler gibi insanların toplu şekilde bulunduğu tüm alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacak.

Ülkemizin tamamında 20 yaş altı, 1 Ocak 2000 ve üzeri doğumlular için de sokağa çıkma yasağı getiriyoruz.” açıklamasında bulundu. İKİ DURUMDA GİRİŞ ÇIKIŞ YAPILABİLECEK Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamasındaki “zaruri durumlar hariç” detayı dikkat çekti.

Öğrendiğimiz bilgiye göre, şehirde özel araç ve çıkışları kesinlikle olmayacak. Sadece iki durumda şehirde giriş ve çıkışlar olacak. Bunlardan biri yakın akrabaların cenazesine gitmek, diğeri de doktor sevki olarak belirlendi Şehir dışında cenazesi olan kişiler gerekli kurumlardan seyahat izin belgesini aldıktan sonra şehir dışına çıkabilecek. Hem doktor sevki hem de cenaze dolayısıyla yapılacak olan seyahatler yine ilgili kurumların tahsis edeceği araçlarla gerçekleştirilecek.

1- 30 büyük şehir ve Zonguldak araç giriş çıkışına kapatıldı.

2- 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı geldi.

3- Maske takma zorunluluğu getirildi.

4- sosyal mesafe 3 adım oldu.

5- Yasak bu geceden itibaren 15 gün
sürecek.

*30 büyük şehir ve Zonguldak araç giriş çıkışına kapatılan iller *

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van ile Zonguldak

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->