logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Dost Başa Düşman Ayağa Bakar Al Gülüm Ver Gülüm

Dost Başa Düşman Ayağa Bakar Al Gülüm Ver Gülüm

Dost Başa Düşman Ayağa Bakar..

Çok değerli geyve ve yöremizin  ziyaretçileri yöremizden ticaret yoluyla alışverişte bulunan esnaflar herkesi aynı kefeye kesinlikle koymuyoruz peşinen bilesiniz..

Yöremiz Tarım İle Geçinen zor şartlarda  üretiği ürünleri satarak geçimini sağlayan saf temiz insanların yaşadığı bir yerdir. İnsanlarımız güven olgusu içinde işlerini yaparlar üretikleri malları ürünleri bu şekilde satarlardı son yıllarda yöremizde bir çok tarım üreticisinin dolandırıldığı verilen çeklerin karşılıksız çıktığı bilgilerine ulaşıyoruz.

Kötü Niyetli kişilere sesleniyoruz DOST BAŞA DÜŞMAN AYAĞA BAKAR.. Bakınız Aşağıda Fotoğraflarda tarlasında bahçesinde üretim yaparak ailesine geçim parası yapan çiftçinin giydiği ayakabıları size gösteriyorum ne kadar zor şartlarda çalıştıklarını ilaçların yakıtın ve işçiliğin nekadar zor olduğunu görmenizi bilmenizi istiyorum. Bu İnsanların Ürünlerini Alıp paralarını vermemek veya çeklerini ödememek veya sahte çek vermek suretiyle KANDIRMANIZ VEYA DOLANDIRMANIZ HİÇBİR İNSANİ DUYGUYA UYMAZ.

Tüm Geyveli Tarım Üreticisi Hemşerilerimizi Uyanık Olmaya ”AL GÜLÜM VER GÜLÜM” Politikasına Davet Ediyoruz Yoksa Çok Dolandırılırsınız.. (geyveyoresi.com)

Geyve Çiftçi Çalışma Ayakabı 2Geyve Çiftçi Çalışma Ayakabı 1Geyve Çiftçi Çalışma Ayakabı 3Geyve Çiftçi Çalışma Ayakabı 4

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı