logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı

Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı

Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı

Eşme Köyünün sevilen ailelerinden ( ÇATAKLAR ) Ailesinin Cevat Özkar’ın Oğlu Ender Özkar Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı Enderin Ölüm haberine kadar gecen zamanda yaşananlar şu şekilde oluşmuştur.

Geyve’de servis şoförlüğü yapan 32 yaşındaki Ender Özkar, dün akşam eve geldikten sonra hastanede çalışan ablasını arayarak ‘Karnım ağrıyor’ dedi. Ablasının ‘hastaneye gel’ teklifi üzerine biraz evde dinlenmek istediğini söyleyen Ender Özkar odasına geçerek yatağına yattı.

Sabah olduğunda, ilçenin tanınmış simalarından otobüsçü Cevat Özkar oğlunu uyandırmak istedi. Baba Özkar, hareketsiz yatan oğlunun öldüğünü anlayınca evden feryatlar yükseldi. Servis şoförü Ender Özkar’ın ölümünü şüpheli bulan Cumhuriyet Savcısı incelemesinin ardından cesedi kesin ölüm sebebinin tespit edilmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderdi.

Merhuma RAHMET Kederli aile fertlerine sabırlar diliyoruz. Mevlam Taksiratını Affetsin…

28.08.2015 CUMA BU GÜN SAAT 18:30 da EŞME KÖYÜ MEZARLIĞINDA DEFİN EDİLECEKTİR..  DOST AKRABA ARKADAŞ VE KÖYLÜLERİMİZE DUYRULUR..

CEnder Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı 1 Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı 2 Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı 3 Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı 4 Ender Özkar Çok Genç Yaşta Aramızdan Ayrıldı 5

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı