logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Erdinç Tuna Son Yolculuğuna Uğurlandı

Erdinç Tuna Son Yolculuğuna Uğurlandı

ERDİNÇ  TUNA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Geyve’de herkes tarafından tanınan Geyvespor’un eski başkanı ve aynı zamanda geyvemedya.com‘un sahibi olan Erdinç Tuna evinde kalp krizi geçirmişti.
Ambulansla Geyve Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Tuna, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Tuna’nın ölümü Sakarya ve Geyve’de yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Cenazesi Çok Kalabalıktı.

Cenazeye Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, S.M.M.M.O. Başkanı Ertuğrul Kocacık, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkan Vekili Müjdat Çetin, Belediye Meclis Üyeler, STK Temsilcileri, İlçe Gençlik Spor Müdürleri ve çok sayıda yakın ve sevenleri katıldı. Cenaze törenine katılanlar cami avlusuna sığmadı. Tuna, öğle namazına müteakip Geyve Sinanbey Camiinde kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Geyve Yöresi.com olarak Merhum Erdinç Tuna’ya Rahmet Kederli Ailesine ve Geyvemize Başsağlığı ve Sabır Dileriz. Allah Rahmet Eylesin


Etiketler: » » » » » » » » » »
1736 Kez Görüntülendi.