logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Eşme Köyü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlikleri

Eşme Köyü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlikleri.

Geyve ilçesinin en güzel en şirin köyü Eşme Köyünde muhteşem bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri düzenleniyor. Geyve Eşme Köyünde hazırlıkları günler önceden başlanan şenliklere ilgi oldukça fazla.

İlkokul Müdürü Mehmet Emin Şimşir  günler önceden hazırlıklara başlayarak çocukların memnun kalacağı çok seveceği bir eğlence düzenlemek için gerekli hazırlıkları yaptı. Okul Müdürü Mehmet Emin Şimşir Eşme Köyü Muhtarı Koray Topuz ve ihtiyar heyeti okul aile birliği ve köylüler ile birlikte hareket ederek gerekli işlemleri yaptı. Okul etrafında çevre düzenlemesi okul bahçesinin temizliğini yaptırıp okulu  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliklerine hazır duruma getirdi.

Okul Müdürü Mehmet Emin Şimşir çocuklara ve ailelere sitemiz aracılığı ile seslenerek  Haydi çocuklar haydi Eşmeliler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliklerine davetlisiniz.(23.04.2019 Salı Saat 12:00 Yer Eşme Köyü Okulun bahçesi ) Hamburgerimiz, köftemiz, pamuk şekerimiz, Osmanlı macunumuz, bardakta süt mısır patlamış mısır, rodeomuz, tırmanma dağı,  şişme oyuncaklar PALYAÇOLARIMIZ , maskotlarımız, balonlarımız,  çekilişlerimiz, ve çeşitli yarışmalarımız ile muhteşem bir eğlenceye varmısınız. dedi.

Okul müdürü yapılacak çekiliş ile ilgili olarak ta Kıymetli Eşmeliler ve misafirlerimiz bilet alarak geleceğimiz olan çocuklarımızın eğlencesine katkıda bulunup ortak olalım çekilişte boş yok 3 bilet 50  6 bilet 100 tl her şey çocuklarımızın geleceği ve sevinci için.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share

WhatsApp Geyve Yöresi İletişim

Yeni Yorumlar Kapalı.