logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Flaş Flaş…. Geyve Sokaklarında Deve Geziyor

Flaş Flaş…. Geyve Sokaklarında Deve Geziyor

Flaş Flaş…. Geyve Sokaklarında Deve Geziyor..

GEYVE REKLAM1

Geyve ilçesinde vatandaşların gördüğü deve ilgi ile karşılanda. Tepeciklerdeki bir yurdun kermes tanıtımı için Geyve sokaklarında üzerinde reklam tabelası ile dolaştırılan deve ilgi ile karşılandı.

Daha öncekeri Geyve ilçesinin sokaklarında sürü halinde at (beygir) sürü halinde köpek gören vatandaşlar deve görünce  şaşkınlıklarını gizleyemediler. Özelikle çocukların ilgisini çeken Deve büyüklerinde dikkatini çekti. Bazı vatandaşlar reklamın amacına ulaştığını dikkat çektiğini dile getirdiler özelikle  Geyveli çocuklar telefonları ile devenin fotoğraflarını çekerek bir müddet peşinden yürüdüler..

Kermes sezonu başladı haberimiz ile duyurduğumuz kermes etkinlikleri Geyveli esnafları kara kara düşündürmeye başlayacağa benziyor. Geçtiğimiz yıllarda da Geyveli esnafların oldukça etkilendiği Kermes etkinliklerine bir düzenleme getirilmesi ve yapılacak kermesin dernek okul ve kuruluşların sınırları içinde olması ve belediye ekiplerince sıkı bir şekilde denetlenmesi gerekmektedir.
Geyve Sokaklarında Kermes Tanıtım Amaçlı Deve Gezdiriliyor 1 Geyve Sokaklarında Kermes Tanıtım Amaçlı Deve Gezdiriliyor 2 Geyve Sokaklarında Kermes Tanıtım Amaçlı Deve Gezdiriliyor 3 Geyve Sokaklarında Kermes Tanıtım Amaçlı Deve Gezdiriliyor 4

Etiketler: » » » » » » » » » » »
2625 Kez Görüntülendi.