logo

Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Romanı

Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Romanı

Yazarımız Sakarya ili Geyve İlçesi Eşme Köyü Kökenli Olup İstanbul’da Doğmuştur. Yazarımızın Babası Dedesi ve Akrabaları Geyve Eşme Köyünde Yaşamaktadırlar.

Kitap Hakkında: Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Romanı 

Sanki bir laf etsek birbirimize sarılıp ayrılmayacakmışız gibi bir his vardı aramızda. Bunu düşününce ister istemez ürperdim. Bunu kendi kafamda uydurmadığımı hissettiren bakışları, ona baktığımda bana mıhlanıyordu ve bu durum beni daha da karanlık ve dipsiz bir kuyuya atıyordu. Bazı kadınların aşkı erkeği ürkütür, en serseri adamı bile.

Çok gerçektir, çok çıplak, çok yabani ve ateşli. Gisella, öyle bir kadındı.

Üstünden yaşına uygun çocuksuluğu attığında öldürücü olacaktı…

Bora iş hayatında genç yaşta dingin bir rotaya girdiğini fark ederek çalıştığı şirketin Roma ofisine transfer olur. Roma’da hayatına giren kadınlarla bambaşka deneyimlere sürüklendiği bir dönemde, İstanbul’da geride bıraktığını düşündüğü bir kadından sürpriz bir mektup alır. Bu mektup onu hiç beklemediği şekilde, kendi ruhunun derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarır. Önceliği anlardan zevk almak ve hayatın tadını çıkarmak olmasına rağmen umarsızlığının, tepkisizliğinin ve aşktaki hâkimiyetinin sınırlarını yeniden keşfetmeye zorlanır. Bir yandan Roma’nın tüm güzelliklerine doyumsuzca sarılan Bora, diğer yandan içinde tanımadığı bir başka ruhun varlığını keşfeder.

Gecede Saklı Yalnız Aşklar, bir erkeğin iç dünyasının kapılarını aralayan bir ilk roman…

Adil Yıldırım Kimdir?
Adil Yıldırım 6 Ocak 1982’de İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Milano Teknik Üniversitesi’nde Uluslararası Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladıktan sonra Birleşmiş Milletler Roma Ofisi’nde ve akabinde İtalya’da Roma ve Torino merkezli çeşitli özel şirketlerde çalışma hayatını sürdürdü. Yazma serüvenine hikâyeler yazarak başlayan Yıldırım’ın kimi eserleri, İtalya’da gazetelerin hafta sonu eklerinde ve internet bloglarında yayınlandı.Türkiye’deki ilk romanı Gecede Saklı Yalnız Aşklar okuyucularına ulaşırken Yıldırım, “Kendi tarihimde ayak izlerimi takip etmeye devam ediyorum” diyor. “Her sabah kendi ruhumuza doğru yeni bir yolculuğa çıkmak için kalkıyoruz yataktan… Varılacak son nokta, kendi ruhumuz. Elimizde kalan son zenginlik, asla kaybetmek istemediğimiz tek gerçeğimiz. Gece, karlı sokaklara ve huzurlu bir sabaha kavuşmaya hazırlanıyor. Ben, kar tanelerini izlerken yazmaya başlıyorum ve dünyanın neresinde olursa olsun, ruhumu anlayan tüm insanlara kavuşmaya hazırlanıyorum.” (Alıntıdır)

Bir Video

Bir Video

Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Roman Geyve Eşme Köyü 5 Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Roman Geyve Eşme Köyü 6 Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Roman Geyve Eşme Köyü 11 Gecede Saklı Yalnız Aşklar Adil Yıldırım Roman Geyve Eşme Köyü 13

 

4473 Kez Görüntülendi.