logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor

Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor

Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor

Geyve ilçesinin en önemli yollarından olan Eşme Köyü ile Alifuatpaşayı birbirine bağlayan şimdilerde tam bir tahliye görevi yapan yol altyapıların geçmesiyle çukurlar ile dolarak bozulmuş durumdadır. Hastanenin de yapılmasıyla Taraklıdan gelecek hastaların muhtemelen kulanabilecekleri bir yoldur.

Araçların geçmesi ile oldukça kötü durumdaki yol köy yollarından bile beter durumdadır. Birçok köy yolu bu yoldan daha iyi durumdadır.

Yetkililere sesleniyoruz bu çok önemli ve bir o kadar kritik yolu bir an önce genişleterek asfaltlayınız. Acil durumlarda çok kestirme ve bir o kadar yararlı bir yoldur.          Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 006Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 011Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 001Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 002Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 003Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 004Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 005Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 007Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 008Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 009Geyve Alifuatpaşa Eşme Eski Yolu Dökülüyor 010

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı