logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı Hayal Oldu

Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı Hayal Oldu

Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı, Hayal Oldu

2013 Yılı başlarında Geyve Alifuatpaşalılara ve yöremize sunulan ALİFUATPAŞA RÜYA PROJE Rüya oldu.

Dönemin Alifuatpaşa Belediye Başkanının başlatığı belli bir noktaya getirilen proje hayal olarak kaldı. Çalışmalarına 2013 yılı başlarında başlanan bir çok ağacın kesilmesiyle devam eden taş duvarı ve duvar ışıkları ile göz doldurmaya başlayan proje Alifuatpaşa’nın Geyve’nin mahallesi olmasıyla KELİMENİN TAM ANLAMIYLA RÜYA OLARAK KALDI. HAYAL OLDU….

Geyve Yöresine oldukça fayda sağlayabilecek sosyal aktivitelerin yapılabileceği spor yürüyüş piknik su suporlarının yapılabileceği bu alanın bu şekilde bırakılması düşündürücüdür. Bir çok yetkilinin onayına sunulan bu sosyal alanın tekrar gözden geçirilip zaman kaybedilmeden en azından Ağaçlandırılmasının bir an önce yapılması gerekir.BİZDEN SÖYLEMESİ… KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIMIZI BELİRTEREK YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ.. (geyveyoresi.com)

Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı Hayal Oldu 4Geyve-Alifuatpaşa-Rüya-Proje-Rüyada-Kaldı-Hayal-Oldu-6 Geyve-Alifuatpaşa-Rüya-Proje-Rüyada-Kaldı-Hayal-Oldu-5Geyve-Alifuatpaşa-Rüya-Proje-Rüyada-Kaldı-Hayal-Oldu-7Geyve-Alifuatpaşa-Rüya-Proje-Rüyada-Kaldı-Hayal-Oldu-9 Geyve-Alifuatpaşa-Rüya-Proje-Rüyada-Kaldı-Hayal-Oldu-8Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı Hayal Oldu 1Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı Hayal Oldu 2 Geyve Alifuatpaşa Rüya Proje Rüyada Kaldı Hayal Oldu 3

3451 Kez Görüntülendi.