logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Bağlarbaşı Köyü Sakarya Nehri Kıyısında Balık Avında Satranç Turnuvası Aziz Yavuz

Geyve Bağlarbaşı Köyü Sakarya Nehri Kıyısında Balık Avında Satranç Turnuvası Aziz Yavuz

Geyve Bağlarbaşı Köyü Sakarya Nehri Kıyısında Balık Avında Satranç Turnuvası Aziz Yavuz.

Geyve ilçesinin şirin köylerinden Bağlarbaşı Köyünde yaşayan ve tam anlamıyla doğa tutkunu Aziz Yavuz (çamur aziz) Sakarya nehrinde balık avına yeni bir soluk getirdi.

Sürekli doğa ile iç içe yaşayan Aziz Yavuz balık avına gittiğinde yanında  gelen arkadaşları ile satranç turnuvası düzenliyor. Turnuva sonunda kazanan tutulan balıkları Sakarya nehrine geri salma ödülünü kazanıyor.

Yavuz sitemize yaptığı açıklamada köyde arkadaşlara haydi balığa dediğimde muhakkak birileri geliyor. Birlikte balığa gidiyoruz boş zamanımızda balık beklerken temiz hava mükemmel doğa ve Sakarya’nın dinlendiren sesinde satranç oynuyoruz kim turnuvayı birincilikle bitirirse yakaladığımız balıkları Sakarya nehrine salma ödülünü kazanıyor. Eve her gün olduğu gibi eli boş dönüyoruz dedi. Yavuz önümüzdeki günlerde bayramdan sonra çok daha değişik aktiviteler ile  köylülerimizle birlikte etkinlikler düzenliyeceğiz dedi.

AŞAĞIDA SAKARYA GEYVE ALİFUATPAŞA SAKARYA NEHRİ FOTOĞRAFLARINI GÖREBİLİRSİNİZ BÜYÜK BOYUT DA GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
1819 Kez Görüntülendi.