logo

Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

Geyve ilçesinin hemen hemen tek sosyal alanı olan Geyve Belediye Parkı Geleneksel hale gelen her yıl yaz başlarında bir yerleri yıkıp dökme işlemi bu yıl dahada kapsamlı olarak yapılıyor.

Geçtiğimiz yıllarda da bir çok defa yıkılıp bir yerleri yeniden yapılan Geyve Belediye Parkında tadilatların son olması bekleniyor.

Görüştüğümüz bazı vatandaşlar genel bir düzenleme yapılmasını bankamatiklerin daha uygun bir yere taşınmasını parkın önünün açılmasını durak büfe park yapılmamasını istediklerini belirttiler. Büfe alışveriş dükkanlarının da içeride arkada olmasını istediklerini belirttiler.

VİDEO     Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 006Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 001Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 002Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 003Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 004Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 005 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 007 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 008 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 009 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 010 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 011 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 012 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 013 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 014 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 015 Geyve Belediye Parkı Çevre Düzenlemesi Yapılıyor 016

Etiketler: » » » » » » » » » »
2623 Kez Görüntülendi.