logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Geyve Doğantepe Köylülere İyi Bir Haber

Geyve Doğantepe Köylülere İyi Bir Haber

Geyve Doğantepe Köylülere İyi Bir Haber (video haber)

GEYVE REKLAM1

Geyve Doğantepe ve birçok köy ile çevre mahalleler arası ulaşımda kilit rolü olan köprü ile bölgedeki ulaşım güvenliğini maksimum seviyeye çıkacak. Eskisi Eskidiği ve dar olduğu için yenilenen fakat geçen yılki selde zarar gören yeni yapılan köprü yıkılarak yenisi yapılacak. eski kulanılan köprüden ulaşım sağlanmaya devam edilecek yenisi yapılıp daha kulanılmadan yıkılacak olması vatandaşların tepkisini çekmişti. Eski köprü hizmet etmeye devam edecektir.

Doğantepe-Köyü-Yeni-Köprüsü-Hasarlı-Yeni-yapılıyor

Yeni yapılıp hiç kulanılmadan yıkılacak köprünün yerine yapılacak  yeni köprü 45 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde olacak. 15 Eylül Salı günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek ihalenin ardından derhal çalışmaları başlatılacağı belirtildi.

HABERİN VİDEOSU 

Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 09 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 08 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 07 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 06 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 05 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 04 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 03 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 02 Doğantepe Köyü Yeni Köprüsü Hasarlı 01

 

Fotoğraflar ve video arşivden…

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
2812 Kez Görüntülendi.