logo

Geyve Eşme İlkokulu’nda Özel Okul Kalitesi

Geyve Eşme İlkokulu’nda Özel Okul Kalitesi

Geyve Eşme İlkokulu’nda özel okul kalitesi

Eşme İlkokulu’nda özel okul kalitesi. Geyve’nin en eski mahalle ilkokullarından Eşme İlkokulu’nda donanım ve kalite üst seviyede.

Okul Müdürü Mehmet Emin Şimşir’in göreve gelmesiyle baştan başa yenilenen okul binası ve donanımı mahallede memnuniyet yaratıyor.

Öğretmenler Günü münasebetiyle Geyveyoresi.com editörü Şeref Elma’nın ziyaret ettiği okul müdürü Mehmet Emin Şimşir, okuldaki değişim ve dönüşümü anlattı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okul öğretmenleriyle kahvaltıda bir araya gelen Şimşir;

“Geyve’nin en güzide okullarından biri konumuna gelen okulumuzda, 3 yıl içinde okulun içi ve dışı boyanarak komple değişti.

Öğrencilerimizle birlikte okul bahçesine yeni 60 tane zeytin ağacı diktik. 20 tane de yetişkin mevcut zeytin ağacımız vardı. Şu an toplamda 80 zeytin ağacımız var.

Laminasyon cihazımızın bulunduğu okulumuzda fotokopi ve çıkışlar öğrencilerimize ücretsiz hizmet etmektedir.

Öğretmenlerimizin hepsi kadrolu olup, bütün sınıflarımızda akıllı tahta mevcuttur. Pandemi nedeniyle okulumuzda tüm tedbir ve koşulları sağlamış olup; sınıflarımızı 15-16 kişiden ve her sıraya bir öğrenci oturacak şekilde ayarlamış durumdayız.

Pandemi nedeniyle uzaktan eğitime dönülmesi öğrencilerimizi üzmüş olsa da onların sağlığı herşeyden önemlidir.

Bugün öğretmenler günü olması nedeniyle öğretmen arkadaşlarımızla kahvaltıda biraraya geldik. Bu anlamda ülkemizin eğitim neferleri öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlarım” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
585 Kez Görüntülendi.