logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Geyve Eşme Köyü İlkokulu Eğitim İçin Gelin Gibi Süslendi

Geyve Eşme Köyü İlkokulu Eğitim İçin Gelin Gibi Süslendi

Geyve Eşme Köyü İlkokulu Eğitim İçin Gelin Gibi Süslendi.

GEYVE REKLAM1

İdealist Öğretmen Eşme Köyü İlkokulu Müdürü Mehmet Emin Şimşir yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eşme Köyü  ilkokuluna atandığı günden itibaren İlkokulun temel sorunlarını çözerek Eşme Köyü İlkokulunu özel okul kalitesine getirdi. Daha önceki görevlerinde de bir çok okulda başarılı çalışmalar yapan Mehmet Emin Şimşir Görev yaptığı tüm okullarda iz bıraktı.

Pandemi sürecini çok iyi değerlendiren Mehmet Emin Şimşir Okul Aile Birliği İle Eşme Köyü ilkokulunun çehresini değiştirdi. Sabah kar kış yağmur demeden okula gelen Mehmet Emin Şimşir gece yarılarına kadar çalışarak  okulu özlenilen okul durumuna getirdi.

Yüz yüze eğitimin yapılacağı 22.02.2021 pazartesi gününe okulu gelin gibi süsleyerek hazırlıyor. 21.02.2021 Pazar sabahı başladığı okulun eğitime hazırlanma çalışmalarına balon ve süsleme işlemleri ile öğrencilerin gönlüne yine taht kuracak. Gece 23:20 itibarı ile süsleme balon asma işlemleri devam ediyor. Mehmet Emin Şimşir’den Aldığımız bilgilere göre gece 01:00-02:00 da süsleme işlemlerinin biteceği okulun eğitime hazır olacağını belirtti.

EŞME KÖYÜNDE MUHTEŞEM 23 NİSAN KUTLAMASI HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

BURHANİYE KÖYÜNDE BRANDA ALTINDA 23 NİSAN KUTLAMASI 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
709 Kez Görüntülendi.