logo

17 Şubat 2023

Geyve Eşme Köyü Muhtarlığından Bayram Temizliği

Geyve Eşme Köyü Muhtarlığından Bayram Temizliği 17 May 2020

Geyve Eşme Köyü Muhtarlığından Bayram Temizliği Çağrısı Yerini Buldu. Köy Genelinde Temizlik İşleri Yapıldı. 15.05.2020 Cuma Günü Köy Muhtarı Koray Topuz Aşağıda Okuyacağınız Çağrıyı Yaptı.

GEYVE EŞME KÖYÜ MUHTARLIĞINDAN DUYURU.

Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla mezarlığımızda ot biçme ve temizlik işlemi yapılacaktır. 16.05.2020 cumartesi günü 16:30-19:30 saatleri arasında ve 17.05.2020 pazar günü yine aynı saatler arasında mezarlığımızda toplanıyoruz.

Not: ot biçme makinelerine misina ile benzin ve sizlere maske tedariği yapılmıştır. Yarın (BU GÜN) görüşmek dileğiyle…

Çağrıyı alan Eşme Köylüler organize olarak işlerin başına geçtiler. Ot biçme makinesi olanlar mezarlık içinde ot biçme temizlik çalışmalarına başladılar. 2. gurup ise Eşme Köyü okulunun bahçesine giderek temizlik işlerini yaptılar. 3 Ekip ise bağ yollarının düzelten kepçe ile çalışmaları organize ettiler. Çıkan çöpler yakılarak imha edildi.

Eşme Köyü Muhtarı Koray Topuz Çağrımıza destek veren Traktörleri ile Ot Biçme makineleri ile kazma kürek ile gelen tüm köylülerimize çok teşekkür ediyoruz dedi. Muhtar Temizlik İşlerinin süreceğini çevreye duyarlı temiz bir Eşme planladıkların bu tür etkinlikleri İhtiyar heyetiyle birlikte konuşarak karar alındığını söyledi.

Eşme Köyü Mezarlık Temizlik Çalışmaları Videoları

.

 

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »