logo

Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü

Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü

Sakarya ili Geyve İlçesinin En Güzel En Şirin Köylerinden Eşme Köyünde İlginç Bir Gökyüzü Cismi Görüldü.

Vatandaşların dikkatini çeken olay şu şekilde meydana geldi. Eşme köyünde cami cemaati öğlen namaz saatini beklerken gökyüzünde minare den daha yukarılarda güneş ile birlikte yansıyan bir cisim gördüklerini ifade etiler. Cismin ne olduğunu birbirlerine sormaları üzerine editörümüz cismi fotoğraflayıp cismin yamaç paraşütü olduğunu ifade etti.  Güneşli kısımdan çıkıp köyde Harman kaya denilen istikamete giden Yamaç Paraşütünü gözden kaybolana kadar takip ettiler.

Geyve Yöresi Yamaç paraşütüne uygunluğu ve el değmemiş doğasıyla bu sporu yapanlar için keşfedilmemiş bir yöre olarak yamaç paraşütçülerini bekliyor.

Geyve Kılıçkaya Yamaç Paraşütüne Çok Uygun HABERİMİZ İÇİN YAZIYI TIKLAYINIZ

Geyve Kılıçkaya’da tarihi anlar. Geyve Kılıçkaya Yamaç Paraşütüne Çok Uygun

Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 1 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 2 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 3 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 4 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 5 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 6 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 7 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 8 Geyve Eşme Köyü Semalarında Belirsiz Bir Cisim Görüldü 9

2928 Kez Görüntülendi.