logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor

Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor

Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor

Sakarya Geyve Belediyesi Hırka Köyü karşı Bağlar Mevkii nde Bulunan Orman Genel Müdürlüğünün Tahsis Etiği Araziye Günü  Birlik  Kulanım İçin Sosyal Tesisler Yapıyor. Finansmanını İLBANK  Tc Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Katkı Sağladığı İnşaat Sürüyor.

Oldukça geniş bir alanda yapılan çalışmalar sürüyor. Yapıların ağaç işçiliği sürüyor. İzlenimlerimiz oldukça manzaralı ve bir o kadar yüksekte olan bu tesisin bitmesi durumunda yöreye önemli bir sosyal etkinlik imkanı sağlayacağı günübirlik piknik gezi eğlence etkinliklerinde faydalı olacağı yönünde. İnşaat çalışmaları düzenleme ve harfiyat çalışmalarının uzun süreceği  izlemini edindik.

Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 001 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 002 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 003 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 004 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 005 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 006 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 007 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 008 Geyve Hırka Köyü Mesire Yeri İnşaatı Sürüyor 009

Etiketler: » » » » » » » » » » »
3631 Kez Görüntülendi.