logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu Yasta!

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu Yasta!

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu Yasta!

SAKARYA’nın Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet ilkokulu öğretmeni 50 yaşındaki Ali Arşal, iki çocuğuyla birlikte, ölen babasının Balıkesir’deki mevlidine otomobille giderken TIR’a arkadan çarptıktan sonra, yolcu otobüsünün önüne savruldu. Bariyerlere çarpan otomobilden, emniyet kemerini takmadığı için yola fırlayan Ali Arşal kaza yerinde öldü, yaralanan çocukları ise hastaneye kaldırıldı.

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu’nda sınıf öğretmeni Ali Arşal’ın babası Ali Arşal, geçen hafta Balıkesir’de vefate etti. Cenaze törenine katılan Arşal, daha sonra eşini burada bırakıp, çocukları ile birlikte Geyve’ye döndü. Ali Arşal, okulların yarı yıl tatiline girmesi ardından babası için okutulacak mevlüte katılmak üzere bu sabah kızı 19 yaşındaki Seval ve oğlu 12 yaşındaki Serhat Arşal’ı yanına alarak, 10 UP 193 plakalı otomobil ile Balıkesir’e gitmek üzere yola çıktı.

Ali Arşal’ın yönetimindeki otomobil, Bursa-İzmir Çevre Yolu’ndaki Çağlayan Köyü yakınlarında sollamak istediği 28 yaşındaki Turan Doğan yönetimindeki 42 CFM 61 plakalı TIR’a arkadan çarptı. Otomobil, ardından aynı yönde giden 36 yaşındaki Cesim Otken yönetimindeki 10 TL 456 yolcu otobüsünün önüne savruldu. Otomobil, otobüsün yan tarafına, ardından bariyerlere çarparak durdu.

Kaza sırasında emniyet kemerini takmayan sürücü Ali Arşal, aracından fırlayarak ölürken, yaralanan kızı Seval ve oğlu Serhat Arşal, ambulans ile Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri olayın şoku ile çocuklardan birinin, anneleri Yaşariye Arşal’ın da otomobilde olduğunu söylemesi üzerine kaza yerinde başlattıkları aramayı, kadının Balıkesir’de olduğu ortaya çıkınca sona erdirdi.

Otomobilin çarptığı otobüsteki yolcular, çağrılan başka bir otobüsle yollarına devam etti. Savcının talimatıyla Mustafa Kemalpaşa İlçesi’nde durdurulan otobüsteki yolcuların ifadeleri polisler tarafından alındı. Kazayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.Kaynak=(memurlar.net)

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu Yasta! 1Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu Yasta! 2Geyve İlçesi Alifuatpaşa Beldesi Cumhuriyet İlkokulu Yasta! 3

Etiketler: »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı