logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Sağlanıyor

Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Sağlanıyor

Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Sağlanıyor

Geyve İlçesinin 42 Yıl Aradan Sonra Karaçay Deresinin Tekrar Taşması Sonucu Koru Boğazı İle Bağlantıyı Sağlayan Grup Köy Yolunun Tamamen Koparak Ulaşımın Kapanmıştı.

Yöremiz ile Yurt Genelindeki Yoğun Yağışlar Sonucu Taşan Karaçay Deresinin Sel Suları Önünde Ne Var Ne Yoksa Hepsini Sildi Süpürmüş Geyve İlçesinin Koru Boğazı Köyleri İle İletişimi Kesilmişti.

Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımını Sağlayan Grup Yolu Selin Şiddetine Dayanamayıp Göçmüş ve Yol Ulaşıma Kapanmıştı. Bölge Köylerinin Tek Ulaşım İmkanı Olan Karayolu, Karaçay Deresinin Artan Debisinin Şiddetli Bir Şekilde Yola Vurması İle Parçalanarak Sel Sularının İçinde Kaybolmuştu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekiplerince Yolun En Kısa Sürede Tamirinin Yapılarak Ulaşıma Açılacağı Çalışmaların Devam Ettiğini En Kısa Sürede Yolu Ulaşıma Açacaklarını Belirttiler.

video görüntüleri

Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Açılıyor 7Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Yolu Açılıyor 1Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Açılıyor 5Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Açılıyor 6Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Açılıyor 3Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Açılıyor 2Geyve İlçesi İle Bağcaz, Koru, Saray ,Belpınar, Köylerinin Ulaşımı Açılıyor 4

Etiketler: » » » » » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->