logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Kış Şartlarında Budama

Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Kış Şartlarında Budama

Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Kış Şartlarında Budama

Sakarya İli Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Soğuk ve Yağışlı Hava Koşullarında Budama İşleri Yapılıyor.

Mevsim normallerinin üstünde soğuk ve yağışlı hava Geyve Yöresinin yüksek kesimlerinde etkili olarak yağmur ve kar yağışı olarak güne damgasını vurdu.

Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Bahçe ve Meyve Budama işleri yapan Kulfallar Köyü ekibi tüm olumsuz hava şartlarına rağmen işlerini bırakmadan bahçe sahiplerinin işlerini yetiştirmeye çalıştılar. Kulfallar Köyü budama ekibi  çavuşu Bilal Çay tüm zorluklara rağmen çalışmalarımızı bırakmadan devam ediyoruz Ekibimizde Bilal Çay, Kazım Kurt, Şevket Çelik, İbrahim Yaman, Necmi Tufan, Fedai Ateş, Mehmet Ateş  ve M. Burak Ateş var dedi. Üşüdüğümüz zaman çay ile ısınıyoruz yağmurluklarımız çizmelerimiz her şeyimiz tam takım çalışıyoruz dedi. Bu zor şartlar altında çalışmamızın karşılığı da 90 tl yövmiyemizi alnımızın teri bileğimizin gücü ile alıyoruz dedi.

Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Kış Şartlarında Budama 1 Geyve İlçesi Sütalan Köyü Şükürler Mahallesinde Kış Şartlarında Budama 7geyve-koylerinde-sahibinden-satilik-arsa-tarla-bahce-ev-fiyatlari-fiyat-34-sarigazi

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
3385 Kez Görüntülendi.