logo

Koronavirüs Covid-19 Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

KAYMAKAMIMIZ İLYAS MEMİŞ’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Bugün, Türk milletinin ve onun bağrından çıkmış ordumuzun, kahramanlığını ve cesaretini bir kez daha tüm dünyaya gösteren 30 Ağustos Zaferi’nin; Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna uzanan sürecin ve tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisinin 97. yıldönümüdür. Milletçe bu büyük Zaferi bayram olarak kutlamanın gurur ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

30 Ağustos Zaferi, Türk Milletinin karşısına çıkan tüm engelleri milli birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla, büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla aşmasının somut bir ifadesi, tarihten silinmek istenen Türk milletinin yeniden şahlanışının adıdır. Varoluşumuzun temel dinamiğidir. Anadolu’nun ebediyen Türk kalacağının tüm dünyaya ilanıdır.

Bu zafer; bütün yokluk ve imkânsızlıklara rağmen vatan sevgisi ve imanla dolu ordumuzun milletimizle bütünleşerek gösterdiği büyük kahramanlıkların sonucudur. Bu şanlı mücadele; sadece geçmişimizin bir hatırası olarak değil, aynı zamanda aydınlık geleceğimize yürüyüşümüzde de bizlere ilham kaynağı olmaya devam edecektir.

30 Ağustos Zaferi gibi bir gurur ve coşkuyu yaşamamıza vesile olan Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve vefat etmiş gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle yâd ediyor, başta Geyveli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Etiketler: » » » » » » » » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->