logo

Koronavirüs Covid-19 Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
25 Mayıs 2020

Geyve Kaymakamından Silah Uyarısı, Bayram Mesajı

Geyve Kaymakamından Silah Uyarısı, Bayram Mesajı

Geyve Kaymakamından Silah Uyarısı

Kıymetli Geyveliler, sabahtan beri ilçe merkezinde silah sesleri duyuyorum. Koronavirüsle mücadele silahla mermi ile değil, tedbirlere uymakla olur. Sokağa çıkma yasağından dolayı anlaşılan evlerinizde sıkıldınız fakat kurallara uyalım. Hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’in Ramazan Bayramı Mesajı

KAYMAKAMIMIZ İLYAS MEMİŞ’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar; eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bayramın bu güzel atmosferini yaşadığımız bu günlerde maalesef Koronavirüsü salgını sebebiyle ülkemizde ve tüm dünyada bu bayramı sevdiklerimizle birlikte geçirememenin üzüntüsünü yaşıyoruz. İnşallah bu süreci tedbirlere uyarak en kısa sürede atlatıp hep birlikte birlik beraberlik içerisinde daha güzel günlere ve bayramlara ulaşacağız.

Ayrıca bir çok ülkede iç karışıklıklar, baskı, şiddet ve terör olayları sebebiyle müslüman kardeşlerimiz bir takım sıkıntılar yaşamakta. Temennimiz bayramın bu rahmet ikliminde bu sorunların bir an önce son bulmasıdır.

Bu duygularla, başta Geyveli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->