logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Köylerinde Bayramlaşma Geleneği Sürüyor

Geyve Köylerinde Bayramlaşma Geleneği Sürüyor

Geyve Köylerinde Bayramlaşma Geleneği Sürüyor

Geyve İlçesi ve Köylerinde Bayramlaşma Geleneği Sürüyor. Geyve Yöresi Köylerinde Bayram Namazından Çıkan Vatandaşlar Köylüler Büyük Bir Daire Oluşturup Sırayla Herkes Birbiriyle Bayramlaşıyor. Bu Sebeple Dargın Olanlar Küs Olanlarda Barışmış Oluyor. Köy Camilerinin Bahçalerinde Gerçekleşen Bu Törenden Sonra Hayır Pilavları Dağıtılıyor Akraba Dost Yakın Ziyaretler Ediliyor. Çocuklar Sevindiriliyor Bayram Şekeri Çukulata ve Harçlıklar Veriliyor Bayramlaşmalar Sürüyor.

Geyve Köylerinde Bayramlaşma Geyve Bayram Köy

Fotoğraflarda Geyve Akkaya Köyünde Bayramlaşma ve Hayır Pilavindan Görüntüler izliyorsunuz Ayrıca Yine Geyve Kozam Köyünden Şeker Toplayan Köy Çocuklarını İzliyorsunuz Videoda Bağlarbaşı Köyünde Köy Camisi Avlusunda Bağlarbaşı Köyü Bayramlaşmasını ve Köy İmamının Duasını İzleyebilirsiniz.

Geyve Bağlarbaşı Köyü 2013 Ramazan Bayramı Bayramlaşma Videoları (2 video)


Bağlarbaşı Köyü Geyve Ramazan Bayramı… ile GeyveYoresi


Bağlarbaşı Köyü Geyve Ramazan Bayramı… ile GeyveYoresi

Geyve Akkaya Köyü Bayramlaşma ve Hayır Pilav Fotoğrafları

Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 17Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 15Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 14Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 13Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 12Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 11Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 10Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 9Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 8Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 7Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 6Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 5Akkaya Köyü Geyve Bayramlaşma 4

 Geyve Kozan Köyü Bayramlaşma Fotoğrafları 

Kozan Köyü Geyve Bayram 4Kozan Köyü Geyve Bayram 3Kozan Köyü Geyve bayram 2Kozan Köyü Geyve Bayram 1

Etiketler: » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı