logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

28 Mayıs 2020

Geyve Meydanı 4 Yıl Önceki Gibi Yine Tadilattan mı Geçiriliyor.

Geyve Meydanı 4 Yıl Önceki Gibi Yine Tadilattan mı Geçiriliyor.

Geyve Meydanı 4 Yıl Önceki Gibi Yine Tadilattan mı Geçiriliyor.

Geyve ilçesinin merkezi yeniden düzenleniyor. Proje Çalışması Tamamlanıp 5 Haziran 2020 tarihinde İhalesi yapılacak.

2016 yılında yapılan bir çalışma ile Geyve meydanı kısmi olarak düzenlenmiş kot ayarlaması da yapılmıştı. Belediyenin önündeki ağaçlar güller ve havuz kaldırılmıştı. 2016 YILINDA YAYINLADIĞIMIZ HABER İÇİN BU LİNGİ TIKLAYINIZ

GEYVE MERKEZİ BÜYÜK BOY FOTOĞRAFI İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni Yapılan proje çok konuşulacağa benziyor. Projede dikkat çeken görüntü Geyve ilçesinin sembolü durumdaki ATATÜRK ANITININ merkezden kaldırılıp daha küçük boyut da belediyenin önüne yapılacak olması. Meydanın otomobil ve araç parkı gibi olacak olması. Tam merkeze ise Ayva temalı bir anıtın yapılması. Projedeki bir çok ayrıntı Geyveliler tarafından ilgi ile izleneceğe benziyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve meydanı Projesi Açıklaması ve Görselleri

Geyve Meydanı için proje hazır ihaleye çıkılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Geyve için müjdeleri paylaştı. Hayata geçirecekleri proje ile ilçe meydanını cazibe merkezi haline getireceklerini ve meydana çıkan sokaklarda gerçekleştirecekleri yenileme çalışmalarıyla bölgeye canlılık kazandıracaklarını belirten Başkan Ekrem Yüce, “Maziyle atiyi birleştirecek, ilçemizin güzelliğine güzellik katacak ve Geyvemize çok güzel bir çalışma hediye edeceğiz. Proje çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah yapım ihalesini 5 Haziran Cuma günü gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Etiketler: » » » » » » »
1053 Kez Görüntülendi.