logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Meydanı Olmayan Terminal Gibi

Geyve Meydanı Olmayan Terminal Gibi

Geyve Meydanı Olmayan Terminal Gibi

Geyve ilçesi Cumhuriyet Meydanı Adeta terminal veya otopark gibi. Bir kargaşa bir koşuşturmaca bir yer kapma telaşı sormayın gitsin.

Geyve ilçesinin Acilen Terminale ihtiyacı vardır ulaşımın düzenli sağlanması çarşının ve meydanın ferahlaması için Terminale ihtiyaç vardır. Geyve ilçesinin tüm köylerine ulaşım araçlarının Alifuatpaşa, Pamukova,Taraklı ,Göynük ve Sakarya merkeze ulaşımı için araçların merkez ve bağlantılı olması ulaşımın daha kolay ve sorunsuz olması için merkezi bir yerde terminale ihtiyaç vardır.

Bunun içinde en uygun gözüken yer belediye garajı ve benzinliğin olduğu alandır. İlçeye girecek tüm araçlar ve çıkacak tüm araçlar buraya toplanıp güzergahları belirlenip ofisleri ve bekleme durakları ile modern bir terminale ihtiyaç vardır.

Geyve Meydanında gerekli düzenlemeler yapılıp park yasağı insanların rahat gezeceği alışveriş yapabileceği sosyal alanların oluşturulması gerekir.

Geyve-Merkez-Keşmekeş-03Geyve-Merkez-Keşmekeş-01  Geyve-Merkez-Keşmekeş-02Geyve-Merkez-Keşmekeş-04 Geyve-Merkez-Keşmekeş-05

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı