logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Poydular Köyünde Aylardı Çeşmelerden Su Akmıyor

Geyve Poydular Köyünde Aylardı Çeşmelerden Su Akmıyor

Geyve Poydular Köyünde Aylardı Çeşmelerden Su Akmıyor

Sakarya ili Geyve ilçesinin şirin köylerinden Poydular köyünde yaz ve kış aylarında yaşanan su sıkıntısı vatandaşları canından bezdirdi. Taşıma su ile susuzluğu giderilmeye çalışılan Poydular Köyü sakinleri sitemize verdikleri bilgiler ve mesajlar doğrultusunda yetkilileri göreve çağırıyoruz

İşte Vatandaşların Serzeniş ve Yakınışları

Köyümüzde yıllardır su sıkıntısı çekiyoruz yazın kurak geçiyor 100 tonluk depo var ama damla su gelmeyince bir anlam taşımıyor. Defalarca yetkililere bildirdik ilgilenen olmadı bimere şikayet ettim bimer de saskiye yönlendirdi saski ise telefonuma talebiniz cevaplandırılmıştır diye mesaj atmış. 10 gündür kar eritiyoruz banyo yapamıyoruz hayvanlar bile susuz kaldı. Bu ilgisizliği kınıyorum yazıktır günahtır kışın ayrı yazın ayrı sıkıntı çekiyoruz köyümüz terkedilmiş gibi görüyorum.

Espiri değil fotomontaj değil hayatın gerçeği doğu değil Sakarya ili Geyve ilçesi Poydular köyü 4 aydır su yok kış günü bir damla su yok karı eriterek kullanıyorlar köye tankerle su geliyor. Sakarya bel.saski,yi kınıyorum siz ne iş yaparsınız..

geyve-poydular-koyunde-aylardi-cesmelerden-su-akmiyor-2geyve-poydular-koyunde-aylardi-cesmelerden-su-akmiyor-1

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2657 Kez Görüntülendi.