logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Yörükler Mahallesinde Sohbet Başkadır

Geyve Yörükler Mahallesinde Sohbet Başkadır

Geyve Yörükler Mahallesinde Sohbet Başkadır

Sakarya İli Geyve İlçesi Yörükler Mahallesi sohbetleri dost ortamları ile tüm Geyvelilerin uğrak yeridir. Geyve insanını Geyve gündemini bu mahallede yakalamanız mümkündür. Geyve ilçesini hemen hemen tüm köylerinden Taraklı Göynük gibi yakın ilçelerden de bir çok insanın göç edip yerleştiği yaşadığı yörükler mahallesi kahvehaneleri ile ünlüdür.

Yapılan çayın tadı da bir başkadır ki ardı ardına masanıza çay gelir. Dost arkadaş ortamlarında masalar boş kalmaz çay kola soğuk sıcak içecekler çeşitli kuru yemişler masalarda paylaşılır. Sohbetler o kadar koyudur ki hükümetler kurulur hükümetler yıkılır takımlar şampiyon olur küme düşer tarladan bahçeden tüm haberler düğünler dernekler güncel haberler yapılacak işler ile ilgili tüm bilgiler bu dost sohbetlerinde konuşulur anlatılır.

Yörükler Mahallesinde Geyvenin Gündemi Belirlenir.. İşte öyle bir sohbet ortamında mezarcı kahvehanesi Zekinin Yerinde kimler yok ki Murat Ayözen, Hasan Ayvaz,Zekai Çil,Mehmet Emin Şimşir,Kadir Karakütük,Mustafa Alkan,Kadir bey,Mehmet Bey, sohbet ortamında bulunuyorlar. Aracılığımız ile tüm dostlarını yörükler mahallesine beklediklerini selamlarını iletiyorlar..(geyveyoresi.com)

Geyve Yörükler Mahallesinde Sohbet Başkadır 1

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
3071 Kez Görüntülendi.