logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

08 Mayıs 2020

Geyve’de Açılış Öncesinde Temizlik ve Dezenfekte Seferberliği Var

Geyve’de Açılış Öncesinde Temizlik ve Dezenfekte Seferberliği Var

Geyve’de Açılış Öncesinde Temizlik ve Dezenfekte Seferberliği Var.

Geyve‘de Berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin 11 Mayıstan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacağının açıklanmasından sonra  ilçe genelindeki tüm berber, kuaför ve güzellik salonlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına başladı.

Koronavirüs Covid-19 yasakları kapsamında 11.05.2020 pazartesi günü yeniden hizmet vermeye başlayacak olan berber, kuaför ve güzellik salonlarında ilaçlama, dezenfekte çalışmaları başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile normalleşme sürecinde Berber, kuaför ve güzellik salonlarının 11 Mayıs tarihi itibarı ile hizmet vermeye başlayacağını açıklamasından sonra. Harekete geçen berber, kuaför ve güzellik salonları ilçedeki tüm esnaf dezenfekte çalışması başlattı.

” Hijenik Tedbirlerimizi Alıyoruz”

Berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin pazartesi günü itibarı ile hizmet vermeye başlayacağını hatırlatan Kuaförler “Biz de berber, kuaför ve güzellik salonları olarak dezenfekte ve temizlik konusunda hazırlamaya çalışıyoruz. Pazartesi gününe kadar tüm esnafımızın dezenfekte çalışmasını tamamlamış olacağız” dediler.
Berber, kuaför ve güzellik salonu  Esnaf ise 1,5 aydır faaliyet gösteremediklerini belirterek, “Çalışmayı, müşterilerimiz çok özledik. Biz de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Pazartesi gününden itibaren faaliyetimize başlayacağız. Randevularımızı da almaya başladık zaten” diye görüş belirttiler.

Etiketler: » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı