logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve’de Görevli Din Adamları ve Aileleri Çanakkale Dönüşü Kaza Yaptı

Geyve’de Görevli Din Adamları ve Aileleri Çanakkale Dönüşü Kaza Yaptı

Geyve’de Görevli Din Adamları ve Aileleri Çanakkale Dönüşü Kaza Yaptı.

Geyve Camiilerinde Görev Yapan İmam Müezzin ve Ailelerini Taşıyan Otobüs Çanakkele’ye Yaptıkları Gezi Dönüşü Pamukova Mekece Köyü Yakınlarında Kaza Geçirdi.

Geyve Görevli Din Adamları ve Aileleri Çanakkale Dönüşü Kaza Yaptı

Sakarya’nın Pamukova İlçesinde Freni Patlayan Otobüsün Devrilmesi Sonucu 15 kişi Yaralandı. Kazada İki Kişinin Kolu Koptu.

Çanakkale Gezisinde Dönen Din Görevlilerini Taşıyan Yolcu Otobüsünün Pamukova İlçesine Bağlı Mekece Köyü İznik Kavşağında Freni Patlaması ve Devrilmesi Sonucu İlk Belirlemelere Göre 15 Kişi Yaralandı.

Gece Yarısı Meydana Gelen Kazada Yaralananlar Pamukova Devlet Hastanesi İle Bilecik ve Sakarya’daki Hastanelere Kaldırıldı.

Yaralılardan İki Kişinin Kolu Koptuğu Öğrenildi.Haber ve Video Kaynak=(PamokovaMedya.Com)

 

Kazada yaralananların ismleri; Metin, Meral (29), Ömer Faruk Yavaş (5), Ümmiye (41), İdris ve Sevgi Fındık, Mecbure, (50), Yusuf (53) ve İbrahim Baran (50), Havva (37), Şeyma Nur (16) ve Zeynep Sümeyye Gümüş (13),
Yakup (48) ve Habibe Boyacıoğlu (51), Abdullah (53) ve Remziye Çetiner (64), Mehmet Kayacıoğlu (55), Talip Yemiş, İsmail Saatçi, Mükerrem Özataş, Sevgi Yermiş, Fatma Zehra Ataş, Sebahattin Karakaş, Mesut Çakır (42),
Hüseyin Kayakan (40), Ercan Ayhan (29), Bahrettin Keskin (43), Recai Avcı (47), İhsan Bulut (35), Ali Işık (48), Selami Köroğlu (26), Kadir Uçar (48), Mehmet Yılmaz (50), Hüseyin Nalcı (57), Sefer Taşkıran (49),
Safiye Yazıcı (43), Mehmet Göçlü (51), Seyit Akdoğan (40) ile sürücü Yusuf Çil…. Yaralananların listesi ve Fotoğraf  Kaynak=(PamukovaHalk.Com)

Geyve Görevli Din Adamları ve Aileleri Çanakkale Dönüşü Kaza Yaptı

pmkova kaza oldu

 

Etiketler: » » » » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->