logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve’de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor

Geyve’de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor

Geyve’de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber)

Günler önceden haberdar edilmesine rağmen belediyenin yetişemediği kar temizleme durumlarında vatandaşlar kendileri çözüm üretiyorlar. Kameralara yansıyan görüntülerde vatandaşlar Pırpır lar ile traktörler ile karları temizleyerek çözüm üretiyorlar.  Geyve ilçesinin acil ve önem arz eden gurup yollarına öncelik tanıması ve birçok köye yetişememesi vatandaşlara çözüm ürettiriyor.

Sakarya da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, Geyve İlçesi Akıncılar Mahallesi sakinleri karla kapanan yollarını açmak için çareyi pat pat tabir edilen bahçe aracın arkasına bağladıkları tahtadan yapılan aparat ile buldu.

Yine Şükre köyünde patpat tabir edilen araçlar ile kar temizleme çalışması yapıldı.

Öte yandan Geyve Eşme köyündede vatandaşlar traktörün arkasına taktıkları aparat ile köy meydanını temizlemeye yolları açmaya çalıştılar

Yoğun kar yağışının etkili olduğu Sakarya da zaman zaman ulaşım güçlükle sağlanırken, Büyükşehir ve Karayolları ekipleri yol açma ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Kar yağışının etkili olduğu Sakarya’nın Geyve İlçesi D-650 kara yolu üzerinde bulunan Akıncı mahallesinde kar yağışı nedeni ile kapanan yolları açmakta vatandaşlara kaldı. Kar yağışının yoğun olduğu Geyve boğazı Akıncı Köyü sakinleri mahallelerinin yolu kapanınca çareyi pat pat diye tabir edilen bahçe motorunun arkasına bağladıkları tahta aparatlar yollarını açtılar.

Geyve'de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber) 6 Geyve'de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber) 1 Geyve'de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber) 2 Geyve'de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber) 3 Geyve'de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber) 4 Geyve'de Vatandaş Çözümü Pat Pat İle Kendisi Üretiyor (video haber) 5

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı