logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve’li Genç İnşaat Mühendisi Gökhan Günal’dan İlginç Kuleler

Geyve’li Genç İnşaat Mühendisi Gökhan Günal’dan İlginç Kuleler

Geyve’li Genç İnşaat Mühendisi Gökhan Günal’dan İlginç Kuleler

Sakarya İli Geyve İlçesinde İnşaat Mühendisliği Yapan Gökhan Günal arkadaş ortamında yaptığı ilginç kuleler ile dikkat çekiyor. Geyve İlçesinde Halen Faaliyetini Sürdüren Elmas Evleri İnşaat şirketinde İnşaat Mühendisi olarak çalışan Gökhan Günal kafeteryada arkadaşları ile sohbetleri esnasında masada bulunan sigara paketleri pet şişe telefon meyve suyu paketlerinde kuleler yaparak denge ve dikkat konusunda örnekler sergiliyor.

Gökhan Günal yaptığı ilginç kulelerine arkadaşları Engin Çetin , Yasin Özcan , Ahmet Durak , Şaban Ünal , Ertuğrul Şahin ve Kenan Yamanı’da dahil ederek ekip çalışmasının önemine ve alt yapıya dikkatler çekerek bilgi birikimini arkadaşları ile paylaşarak ve önerilere açık olarak ilginç kuleler ortaya çıkartıyor. Gökhan Günal boş zamanlarımızda kule yapmaya devam edeceğiz rakiplerimiz olursa bu kule oyununu dahada geliştirebiliriz dedi. Günal kulelerin üzerindeki cep telefonları titreşimli olarak çaldırılmasına rağmen kuleler yıkılmadı dedi.

geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-6geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-1geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-2geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-3geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-4geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-5geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-7geyveli-genc-insaat-muhendisi-gokhan-gunaldan-ilginc-kuleler-8

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
3868 Kez Görüntülendi.