logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve’li Yılmaz Keskin Anıları Tamir Ediyor

Geyve’li Yılmaz Keskin Anıları Tamir Ediyor

Geyve’li Yılmaz Keskin Anıları Tamir Ediyor

Geyve ilçesinin Tanınan Televizyon programlarının aranan müzisyeni Yılmaz Keskin Düğün sezonun kapanmasıyla boş zamanlarında eski düğün kasetlerini tamir etmeye başladı.

Geyve'li Yılmaz Keskin Anıları tamir Ediyor 09

Geyve’li Yılmaz Keskin Anıları Tamir Ediyor.  Geyve ilçesini her ortamda temsil eden düğünler video klip çekimleri müzik programları ile gündemdeki yerini koruyan Yılmaz Keskin şu sıralar video klip çalışmalarından fırsat bulduğunda Geyve Bağcaz Pasajında bulunan ofisinde eski düğün kasetlerini bozuk kasetleri tamir ederek kaybolmaya yüz tutmuş görüntüleri c d ortamına aktararak Anıları Tamir ediyor.

Keskin ile yaptığımız görüşmede bu tamirat işini çok sevdiğini bir çok kaseti eski kasetleri kurtarıp görüntülerini c d ortamına aktardığın insanların maduriyetlerini giderdiğini belirtti. Yılmaz Keskin vatandaşlara uyarıda bulunarak eski kaset bozuk düğün cemiyet kasetlerini sakın atmamalarını bu tür kasetleri tamir ederek kurtarmaya çalıştığını yeni kaplara aktararak kasetleri yenilediğini görüntüleri kurtardığını belirtti. Geyve'li Yılmaz Keskin Anıları tamir Ediyor 04 Geyve'li Yılmaz Keskin Anıları tamir Ediyor 05

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı