logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve’ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Kuruluyor

Geyve’ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Kuruluyor

BİZDEN SÖYLEMESİ…

Geyve ilçesinde kurulması düşünülen ve proje aşamasına gelen Sosyal Gelişme ve Gençlik Merkez nereye kurulacaktır? Yer Belirlenmişmidir Geyve ilçesinin bu tüt projelere ihtiyacı vardır. Yalnız daha öncelikli ihtiyaçları vardır. Bu tür projelerde yaptım oldu veya biz yaparız mantığımı güdülüyormu yoksa belirgin bir sıralama izleniyormu??  Vatandaşların veya temsilcilerinin fikirleri soruluyormu Bu sorular hemen aklımıza geliyor.  Sayın başkan ve yöneticilerimiz Geyve ilçesinin Acilen ACİLENNN terminale İhtiyacı vardır Önceliği lütfen terminale tanıyınız. Geyve ilçesinin tüm köylerinin ilçeler ile ulaşımının tüm ulaşım birimlerinin bu terminale taşınması ve buradan yapılması gerekir insanların ulaşımlarında kolaylık Geyve merkezde rahatlama meydana gelir. Geyve merkezde yapılan imam hatip lisesi yeterince sıkışıklık sağladı birde bu şekilde bir binanın Geyve merkezde yapılması oldukça sıkışıklığa neden olacaktır. (geyveyoresi.com)

Geyve’ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Kuruluyor

Büyükşehir Belediyesi ilçelere Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri kuruyor. Başkan Toçoğlu, “Daha önce tüm ilçelerimize Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri kazandıracağımızı ifade etmiştik. Proje çalışmalarımız tamamlandı ve ilk merkezimizi Geyve ilçemize kazandırıyoruz dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, daha önce vatandaşlara müjdesi verilen Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri projesinde ilk çalışmayı Geyve ilçesinde başlatacaklarını belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Hemşerilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Daha önce tüm ilçelerimize Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri kazandıracağımızı ifade etmiştik. Hamdolsun, çalışmalarımız tamamlandı ve ilk merkezimizi Geyve ilçemize kazandırıyoruz” ifadelerini kullandı.
7’den 70’e hizmet
Merkezin proje çalışmalarının tamamlandığını da ifade eden Başkan Toçoğlu, “İnşa edilecek merkezde sanat ve meslek eğitimleri verilecek. Geyveli hemşerilerimiz SAMEK kurslarımızdan yararlanmış olacak. Gençlerimiz için çeşitli aktiviteler, eğitimler düzenlenecek. Merkezde yer alacak konferans salonu ve eğitim alanlarında çeşitli programlar gerçekleştirilecek. İlçemizde yaşayan hemşerilerimize, ailelere, yaşlılara, gençlere sosyal destek verilecek. Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi, 7’den 70’e tüm Geyveli hemşerilerimizin kullanabileceği bir merkez olacak” diye konuştu.

Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyve merkezinde inşa edilecek Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi, yaklaşık bin 200 metrekare alan içerisinde hayat bulacak. İçersinde 150 kişilik tiyatro ve konferans salonu, eğitim ve seminer sınıfları ile kafeterya yer alacak.

Geyve'ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Kuruluyor 1 Geyve'ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Kuruluyor 2

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı