logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Her Biri 65 Ton Köprü Ortaya Çıkıyor

Her Biri 65 Ton Köprü Ortaya Çıkıyor

Geyve Boğazı Tren Yolu Köprü Ayaklarından Sonra Taşıyıcı Kolonlarda Yerine Monte Ediliyor. Her Biri 65 Ton Olan Kolonlar Yerine Monte Ediliyor. Köprü Meydana Çıkmağa Başladı.

Geçtiğimiz Ay İçerisinde Verdiğimiz Haberde; Geyve Boğazında Yapımı Süren Tren Yolu Çalışmalarında Eski Köprünün Hemen Yanına Yapılan Tren Yolu Yeni Köprü Sakarya Nehri Geçişi Bağlarbaşı Köyü Şarlak Mevki Civarında Sürüyor. Çalışmalar Kapsamında Yapılan Köprü Ayakları Ortaya Çıkmaya Başladı.  İşte O Görüntülerden Bazı Kareler Sitemizin Foto Muhabiri Namı Diyar (Çamur Aziz ) Aziz Yavuz’un Objektifinden Fotoğraflar.

Her Biri 65 Ton Olan Taşıyıcı Kolonların Tamamlanmasıyla Köprülerin Görüntüsüde Ortaya Çıkmaya başladı. Ağır işmakinalarının kulanıldığı montaş Esnasında İlginç Görüntülerde ortaya çıktı. İşte O Görüntülerden Bazı Kareler Sitemizin Foto Muhabiri Namı Diyar (Çamur Aziz ) Aziz Yavuz’un Objektifinden Fotoğraflar.

BU KÖPRÜYLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER HABERLER İÇİN BU YAZIYI  TIKLAYINIZ

Sakarya Nehri Köprü12Sakarya Nehri Köprü09Sakarya Nehri Köprü07Sakarya Nehri Köprü06Sakarya Nehri Köprü05Sakarya Nehri Köprü04

 

Etiketler: » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı