logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı

İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı.

Geyve Alifuatpaşa’da iki yıl önce kurumaya başlıyan kiraz ağaçlarını ilaç ile kurtarmayı başardı.

Geyve yöresinden çabucak kuruyan kiraz ağaçları çiftçinin sorunu oluyordu bir çiftçi geliştirdiği bir yöntem ile iki yıl önce kurumaya başlayan kiraz ağaçlarını yaptığı mücadele ile kurtarmayı başardı. Ağaçlarının kuruyacağından çok etkilenen çiftçi bu sorunu çözmek için iki yıl mücadele vererek çeşitli denemelerden sonra ağaçlarını kurtarmayı başardı.

Şimdilerde ağaçlarının tekrar yeşermesi ve  ürün vermesine çok sevinen üretici yetkililerden destek beklediğini  ilaç şirketlerinden destek beklediğini belirtti. Yardıma ihtiyacı olanların sitemiz aracılığı ile yardım edebileceğinide belirten çiftçimiz desteğe hazırım dedi.

UYGULAMA İLE İLGİLİ VİDEOLU HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 1 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 2 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 3 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 4 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 5 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 6 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 7 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 8 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 9 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 10 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 11 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 12 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 13 İki Yıl Önce Kurumaya Başlayan Kiraz Ağaçlarını Kurtardı 14

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yeni Yorumlar Kapalı.